close
تبلیغات در اینترنت
نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا
loading...

مطالب اینترنتی

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا  در فصل زمستان می توان دکوراسیون را به گونه ای انتخاب کرد که در عین زیبا بودن گرما بخش هم باشد و بتواند فصل خوبی را برای ما ایجاد کند. دکوراسیون  اتاق نشیمن از مهم ترین قسمت های خانه است. برای داشتن یک اتاق نشیمن زمستانی کافی است چند نکته مهم و اصولی را بدانید. با ما همراه شوید تا شما را با یک چیدمان زمستانی زیبا آشنا کنیم.   چگونه یک اتاق نشیمن زمستانی بچینیم؟ ایجاد یک اتاق نشیمن گرم و نرم با پروژه های تزیینی سریع و آسان یکی از بهترین ایده ها برای داشتن…

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

وبلاگ بازدید : 30 چهارشنبه 15 دي 1395 نظرات ()


نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا 

در فصل زمستان می توان دکوراسیون را به گونه ای انتخاب کرد که در عین زیبا بودن گرما بخش هم باشد و بتواند فصل خوبی را برای ما ایجاد کند. دکوراسیون  اتاق نشیمن از مهم ترین قسمت های خانه است. برای داشتن یک اتاق نشیمن زمستانی کافی است چند نکته مهم و اصولی را بدانید. با ما همراه شوید تا شما را با یک چیدمان زمستانی زیبا آشنا کنیم.

 

چگونه یک اتاق نشیمن زمستانی بچینیم؟

ایجاد یک اتاق نشیمن گرم و نرم با پروژه های تزیینی سریع و آسان یکی از بهترین ایده ها برای داشتن یک اتاق نشیمن دنج و گرم زمستانی است.

 

قبل : یک اتاق دنج، بی روح و خنثی

پیش از این، این اتاق نشیمن غرق در رنگ های خنثی بود ولی مبلمان و فرش دو نقظه مثبت این اتاق نشیمن محسوب می شد.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

این اتاق نشیمن غرق در رنگ های خنثی بود

 

بعد : یک اتاق دنج کاملا زمستانی

نصب تابلویی با تصاویر اسکی در بالای شومینه یکی از بهترین ایده ها برای یک دکور زمستانی است. استفاده از رنگ قرمز، نارنجی، سیاه و سفید در کفپوش و فرش اتاق نشیمن یکی دیگر از نقاط قوت این دکوراسیون زمستانی است. نصب دو عدد چوب اسکی به دیوار کنار کتابخانه و استفاده از پرده های ضخیم آبی رنگ کمک بیشتری به زمستانی کردن فضای اتاق نشیمن تان کرده است.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

نصب تابلویی با تصاویر اسکی در بالای شومینه ایده ای برای یک دکور زمستانی است

 

با ما همراه شوید و نکات این تغییر دکوراسیون را بدانید.

یک درمان سریع زمستانی برای پنجره ها

یک راه سریع برای اضافه کردن گرما به یک اتاق نشیمن تعویض پرده های نازک و کلفت و ضخیم با یکدیگر است. برای این کار نیازی به صرف هزینه زیادی ندارید و به راحتی می توانید مقداری پارچه ضخیم خریداری نموده و یک پرده ساده زمستانی بدوزید.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

تعویض پرده های نازک و کلفت و ضخیم با یکدیگر است

 

تغییر کفپوش پاییزی به یک کفپوش زمستانی

یکی دیگر از تغییرات برای داشتن یک دکور زمستانی تغییر کفپوش و فرش است. برای صرف هزینه کمتر می توانید به جای تغییر کفپوش، فقط فرش اتاق نشیمن تان را عوض کنید. برای مثال می توانید از فرشی با ترکیب رنگیه رنگ های تابلویی که بالای شومینه نصب کرده این استفاده کنید. برای داشتن فضای زمستانی بیشتر جلوی مبلمان تان یک میز قهوه ای کوچک قرار دهید. روی مبلمان هم می توانید یک گلدان سوزنی همیشه سبز قرار دهید.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

برای کمتر شدن هزینه ها به جای تغییر کفپوش، فقط فرش اتاق نشیمن تان را عوض کنید

 

لوازم دکوری اتاق نشیمن تان را هم زمستانی کنید

برای این کار حتی از کنار عکس های خانوادگی تان هم به راحتی عبور نکنید. یکی از بهترین ایده ها استفاده از یک عکس زمستانی خاطره انگیز است.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

از بهترین ایده ها استفاده از یک عکس زمستانی خاطره انگیز است

 

روکش کوسن مبلمان تان را تغییر دهید

از یک پارچه ریز بافت زمستانی رنگارنگ زیبا برای روکش کوسن مبلمان تان استفاده کنید. برای این کار نیازی به دوخت و دوز ندارید. با راحتی کوسن را درون پارچه قرار داده و دورتادور آن با یک نخ کاموایی رنگ ببندید.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

از یک پارچه ریز بافت زمستانی رنگارنگ زیبا برای روکش کوسن مبلمان تان استفاده کنید

 

خاطرات زمستانی کودک تان را قاب کنید

این ایده یکی از جالب ترین ایده ها برای یک اتاق نشیمن زمستانی است. اولین کلاه و دستکش بافتنی فرزندتان را در یک قاب عکس کوچک قاب کرده و برای تزیین دیوار اتاق نشیمن تان از آن استفاده کنید.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

اولین کلاه و دستکش بافتنی فرزندتان را در یک قاب کوچک قاب کنید

 

لوازم دکوری کتابخانه تان هم زمستانی کنید

چند قاب عکس با مضمون زمستان درون کتابخانه تان قرار دهید. چند عدد گلدان چینی خالی را درون کتابخانه گذاشته و از گیاهان همیشه سبز استفاده کنید.

نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا

چند عدد گلدان چینی خالی را درون کتابخانه بگذارید

 

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

دکوراسیون زیبا و متنوع کمد دیواری های مدرن تصاویردکوراسیون داخلی خانه جدید و مجلل هیلاری کلینتونتصاویر اتاق خواب ارغوانی مخصوص خاص منـاظر زیبـا از فصل زمستـان تصاویر جذابزیباترین عکسها از فصل زمستان تصاویر فصل زمستان عکس های طبیعت فصل زمستان زیبایی های آموزش خانه داری ، نکات خانه داری مفید سایت خانه داری خانه داری و تزئیناتخانه داری وخلاقیتخانه داری و آشپزیخانه داری در هتلخانه داری هتل لایت مد مد و لباس دکوراسیون آرایش و زیبایی …مدل های کفش شیک مردانه مدل های کفش و بوت زنانه طرح سال ۲۰۱۷ مدل کیف دستی و دوشی مشکی و دکوراسیون منزل عکس دکوراسیون منزلدکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون آشپزخانه عکس دکوراسیوندکوراسیون بهترین نوع ست کردن دکوراسیون با کاغذ دیواری …دکوراسیون های زیبا با الهام از رنگ سال عکس مدل دکوراسیون های شیک و زیبا به سبک رنگ دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون …دکوراسیون منزلپردهدکوراسیون داخلی منزللوستردکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، …دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز زیباترین مدل های زیورآلات زیبا برند عکس های دیدنی و عجیب از آفتاب پرست ها دکور و بهترین سایت مدو زیبایی لیست بهترین و پربازدیدترین کانال های تلگرام در ایران در این مطلب لیستی از بهترین دکوراسیون زیبا و متنوع کمد دیواری های مدرن تصاویر دکوراسیون داخلی خانه جدید و مجلل هیلاری کلینتونتصاویر اتاق خواب ارغوانی مخصوص خاص پسندان منـاظر زیبـا از فصل زمستـان تصاویر جذاب زیباترین عکسها از فصل زمستان تصاویر فصل زمستان عکس های طبیعت فصل زمستان زیبایی های فصل آموزش خانه داری ، نکات خانه داری مفید سایت خانه داری، آکا خانه داری و تزئیناتخانه داری وخلاقیتخانه داری و آشپزیخانه داری در هتلخانه داری هتلخانه لایت مد مد و لباس دکوراسیون آرایش و زیبایی آموزش مدل های کفش شیک مردانه مدل های کفش و بوت زنانه طرح سال ۲۰۱۷ مدل کیف دستی و دوشی مشکی و مجلسی دکوراسیون منزل عکس دکوراسیون منزلدکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون آشپزخانه عکس دکوراسیوندکوراسیون داخلی بهترین نوع ست کردن دکوراسیون با کاغذ دیواری تصاویر دکوراسیون های زیبا با الهام از رنگ سال عکس مدل دکوراسیون های شیک و زیبا به سبک رنگ سال نتایج جستجو برای جمله نرم افزار برنامه ای برای طراحی و ساخت طرح سه بعدی قطعات و ماشین آلات صنعتی می دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزلپردهدکوراسیون داخلی منزللوستردکوراسیون آشپزخانه دکوراسیوندکوراسیون سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز پارس نازعکسعکس های بازیگرانعکس های خنده دارعکس های عاشقانهاخبار سینمااس ام اس جدیدمدل دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون

مطلب نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا در سایت مفیدستان


لینک منبع و پست :نمونه بهترین دکوراسیون های فصل زمستان زیبا
http://mofidestan.ir/%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%b2%d9%85%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86/
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 35
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 5
 • بازدید امروز : 77
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 79
 • بازدید ماه : 91
 • بازدید سال : 578
 • بازدید کلی : 1,299